Logo

Zapraszamy na szkolenie Angielski w Badaniach Klinicznych.

Szkolenie odbędzie się:
8 kwietnia
2017 r. (sobota)
godz. 09.00 – 16.30
Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Angielski w badaniach klinicznych to szkolenie dla Studentów chcących poszerzyć ogólną znajomość języka angielskiego o specjalistyczną terminologię stosowaną w badaniach klinicznych. Pozwala doskonalić umiejętność sprawnego poruszania się w dokumentacji specjalistycznej ze zrozumieniem oraz komunikowania się w języku angielskim w środowisku pracy, jakie stanowią kliniczne projekty badawcze. Szkolenie w formie interaktywnego wykładu z elementami dyskusji, ćwiczeń grupowych ma charakter praktyczny i jest prowadzone przez aktywnych zawodowo pracowników działów badań klinicznych (większość naszych trenerów jest dwujęzyczna).

„Angielski w Badaniach Klinicznych” jest prowadzony przez native speaker’a Panią Ewę Starzyk – urodzoną i wykształconą w Australii, od kilkunastu lat pracującą w Polsce w branży farmaceutycznej i badań klinicznych. Zajęcia odbywają się częściowo w języku polskim – wprowadzenia, objaśnienia ćwiczeń itd. co pozwala na swobodną i precyzyjną komunikację, a częściowo w języku angielskim – fachowa terminologia, dokumentacja, korespondencja itd.

Szkolenie jest płatne, koszt to 180 PLN za osobę (to cena specjalna dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 48 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikaty uczestnictwa w języku angielskim, telefoniczne i mailowe konsultacje z trenerami (w okresie 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia), w tym konsultacje CV, przerwę kawową.

Program szkolenia załączono poniżej.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Angielski w Badaniach Klinicznych, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym link do formularza płatności (faktura wystawiana jest automatycznie po dokonaniu opłaty). Każda osoba może zapisać tylko siebie – prosimy nie przesyłać wiadomości z listą osób do zapisu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autorów szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli.

Załączniki

TypTytułRozmiar
pdfAngielski w BK - program161 kB