Komercjalizacja wiedzy: teoria i praktyka

UOTT

Już 9 listopada o godz, 16:30 na pierwszym wykładzie „Komercjalizacja Wiedzy: Teoria i Praktyka” gościem specjalnym będzie Anna Hejka, która opowie o tym CZEGO NIE LUBIĄ INWESTORZY, czyli o typowych błędach popełnianych przez start-up’y.

Pani Anna Hejka: założycielka i Dyrektor Zarządzający Funduszy Private Equity/Venture Capital, Anioł Biznesu i Seryjny Przedsiębiorca, Doradca Międzynarodowych Instytucji Finansowych oraz Polityków, Prezes i Członek Rad Nadzorczych, Bankier Inwestycyjny i Komercyjny, Prelegent i Analityk.

Ogólnouniwersyteckie wykłady „Komercjalizacja Wiedzy: Teoria i Praktyka”  - mają być odpowiednikiem wykładów Gwiazd Silicon Valley (S.Jobs, B.Gates…) na Uniwersytecie Stanforda i będą się odbywać w pięć kolejnych śród (9 listopada – 7 grudnia) w sali 1130 (budynek CeNT, aula na I piętrze).

• Anna Hejka_plakat_web