Moja własna firma – pierwsze spotkanie z cyklu „Ścieżki Kariery” na WB

Logo BKWB

Zapraszamy Studentów i Absolwentów na pierwsze spotkanie z cyklu „Ścieżki Kariery” – Moja własna firma.

W ramach spotkania będzie okazja do wysłuchania dwóch wystąpień:

Pierwsze kroki do własnego biznesu
Kamil Kempisty; Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości
Myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć, nie znasz się na regulacjach prawnych, nie wiesz skąd wziąć pieniądze na start? – Kamil Kempisty (Dyrektor Akademickich Inkubatorów Przedsiębiorczości), przedstawi jak możesz skorzystać z pomocy AIP działających przy UW.

Znalezione obrazy dla zapytania aip logo

dr Małgorzata Roge-Wiśniewska oraz Jacek Sztolcman; UOTT
Na spotkaniu zostaną przedstawione zagadnienia dotyczące zasad i możliwości wsparcia przez UOTT komercjalizacji wiedzy, wdrożeń i aplikacyjnych prac dyplomowych i zaliczeniowych. Goście z UOTT przybliżą zasady udziału w inkubatorze otwieranym na początku 2017 roku przez UOTT.

Znalezione obrazy dla zapytania uott

Spotkanie odbędzie się:
7 grudnia
2016 r. (środa)
sala 103B

Wstęp wolny. Zapraszamy!

Kolejne zaplanowane wykłady:

Korporacja – fakty i mity (22.02.17)
Jak popularyzować naukę? (15.03.17)
Zostaję w nauce! (05.04.17)
Ścieżki kariery: Inspiracje (26.04.17)