Praktyki w Zakładzie Metod Oceny i Monitoringu Wód (Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy) Drukuj tę stronę

Typ praktyk Praktyki bezpłatne
MiastoWarszawa
PracodawcaInstytut Ochrony Srodowiska
Minimalne wykształcenie Bez tytułu
Wymagania
  • Ukończony podstawowy kurs hydrobiologii
  • Znajomość MS Office
  • Zaangażowanie, punktualność, obowiązkowość
Zakres obowiązków
  • Uczestniczenie w bieżących projektach Zakładu, mających zarówno charakter pracy laboratoryjnej, jak i biurowej.
Oferujemy
  • Bezpłatną praktykę zawodową
  • Możliwość zdobycia wiedzy na temat monitoringu i oceny jakości wód w Polsce
  • Rozwijanie kompetencji poprzez pracę w zespole ekspertów z zakresu ochrony środowiska
Oferta ważna do24-03-2017
Wymagane dokumenty
  • Poszukujemy studentów biologii lub ochrony środowiska, zainteresowanych hydrobiologią i ochroną wód.
Adres do wysyłania zgłoszeń a.bielczynska@ios.edu.pl
Uwagi

Miejsce praktyk:
Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy
Zakład Metod Oceny i Monitoringu Wód
Warszawa, ul. Kolektorska 4 (Żoliborz)

Termin:
Czerwiec – wrzesień 2017, czas trwania praktyk do uzgodnienia

Osoba kontaktowa:
Aleksandra Bielczyńska
Tel. (22) 37 50 619
e-mail: a.bielczynska@ios.edu.pl

Załączniki

TypTytułRozmiar
pdfIOS-PIB_PRAKTYKI_2017254 kB
Praktyki