Podsumowanie spotkania z cyklu „Ścieżki Kariery”

ulotka spotkanie 2 (Copy)

26 kwietnia odbyło się ostatnie w tym roku akademickim spotkanie z cyklu „Ścieżki Kariery”, tym razem pod hasłem „Inspiracje”. Jak przystało na wielki finał, było dynamicznie, ciekawie a nawet wzruszająco. W spotkaniu uczestniczyli absolwenci naszego Wydziału, którzy opowiedzieli o swoich ścieżkach kariery zawodowej.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Mikołaj Golachowski (polarnik, przewodnik i wykładowca biologii ssaków morskich), Małgorzata Głowacka (zajmuje się badaniami klinicznymi), Piotr Kossobudzki (dziennikarz naukowy, doradca muzeów i centrów nauki), Małgorzata Kownacka (dziennikarka radiowa, popularyzatorka wiedzy o zdrowiu), Katarzyna Koziak (szefowa grupy badawczej w Zakładzie Immunologii, Biochemii i Żywienia WUM), Marzenna Nowakowska (dziennikarka naukowa, rzeczniczka prasowa Fundacji WWF Polska), Michał Szymanik (kierownik Działu Badawczego w firmie ADAMED), Monika Pasikowska-Piwko (pracownik Działu R&D w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris).

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spotkania, a w przypadku dodatkowych pytań – do kontaktu z Wydziałowym Biurem Karier (biurokarier@biol.uw.edu.pl).

DSCN4604 DSCN4596 DSCN4594 DSCN4591 DSCN4586 DSCN4585