Projektowy TINDER – zalicz OGUN w Inkubatorze UW!

Inkubator

Projektowy TINDER to niepowtarzalna okazja znalezienia zespołu, który pomoże Ci w realizacji Twojego projektu. Zarówno Ty jak i inni uczestnicy zajęć możecie pomóc sobie wzajemnie i wymienić się doświadczeniem.

Inkubator Uniwersytetu Warszawskiego przy wsparciu Wydziału Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW organizuje OGUN „Startupuj z informatykami. MatchIT”. Studenci różnych kierunków mają możliwość zawiązania współpracy ze studentami Informatyki, którzy pomogą w zakładaniu i prowadzeniu przedsięwzięcia polegającego na wykorzystaniu Technologii IT.

„OGUN zalicza się na trzech spotkaniach:

• 26 października to dzień kompletowania zespołów, które będą ze sobą pracować nad daną Inicjatywą;
  • 16-17 listopada to startupowy weekend, gdzie odbędzie się główna część OGUN-a czyli praca nad wybranym projektem w interdyscyplinarnych zespołach, zwieńczony finałowymi prezentacjami wypracowanych rozwiązań.

Reszta zadań będzie wykonywana online.

Aby wziąć udział w przedmiocie, nie trzeba mieć pomysłu na projekt! Jeśli chcesz tylko popracować z innymi i podnieść swoje kompetencje, też możesz się zapisać.”

Rejestracja trwa do 15 października na stronie rejestracji żetonowej UW.

W przypadku pytań, należy kontaktować się z Olą Sienicką: ola.sienicka@inkubator.uw.edu.pl

Źródło: https://iuw.edu.pl/pl/blog/