PUZZEL – Wrocławska Konferencja Studentów Nauk Technicznych i Ścisłych

puzzel (Copy)

W weekend 1-2 kwietnia 2017 roku w Kompleksie Edukacyjno-Badawczym Biotechnologii we Wrocławiu odbędzie się Studencka Konferencja PUZZEL 2017.

Konferencja organizowana jest przez szereg kół naukowych związanych z Uniwersytetem Wrocławskim, Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu, Politechniką Wrocławską, oraz Uniwersytetem Medycznym we Wrocławiu.

W ramach konferencji odbędzie się sesja plakatowa oraz kilka sesji referatowych. Planowane są również dwa popularnonaukowe wykłady oraz poczęstunek.

W ramach sesji posterowych można zaprezentować nie tylko plakat, ale także wszystko (np. rzadkie rośliny, kryształy) co dotyczy zainteresowań prezentującego.

Opłata za konferencję jest symboliczna i wynosi w zależności od terminu rejestracji od 20 do 40 PLN.

Rejestracja wczesna oraz nadsyłanie abstraktów w rejestracji wczesnej upływa 17 lutego 2017 roku, a rejestracja późna trwa do 3 marca 2017 roku.

Więcej informacji na stronie organizatora.

Źródło: http://puzzel.plusuj.pl/