Logo

Zapraszamy szkolenie Rejestracja Produktów Leczniczych.

Szkolenie odbędzie się:
18 marca
2017 r. (sobota)
godz. 09.00 – 16.30
Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1
sala 9B

Rejestracja produktów leczniczych to szkolenie omawiające poszczególne procedury rejestracyjne mające na celu uzyskanie pozwolenia na dopuszczenie produktu leczniczego do obrotu. Uczestnicy zapoznają się z podstawową terminologią, zdobędą wiedzę na temat prawidłowego składania wniosku o dopuszczenie produktu leczniczego do obrotu w procedurach stosowanych w Polsce i Europie. Szkolenie porusza także tematykę dotyczącą produktów leczniczych dopuszczonych już do obrotu (opakowania, ulotka, zmiana kategorii dostępności, okres ważności pozwolenia). Szkolenie ma na celu ułatwienie dotarcia do niezbędnych informacji dotyczących zarówno dopuszczenia do obrotu produktów leczniczych, zmian porejestracyjnych, rerejestracji i zagadnień z zakresu importu równoległego. Uczestnicy poznają także możliwości zatrudnienia w obszarze związanym z tematyką rejestracji produktów leczniczych.

Szkolenie jest płatne, koszt to 180 PLN za osobę (to cena specjalna dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną.

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikaty uczestnictwa w języku angielskim, telefoniczne i mailowe konsultacje z trenerami (w okresie 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia), w tym konsultacje CV, przerwę kawową.

Program szkolenia załączono poniżej.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Rejestracja Produktów Leczniczych, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym link do formularza płatności (faktura wystawiana jest automatycznie po dokonaniu opłaty). Każda osoba może zapisać tylko siebie – prosimy nie przesyłać wiadomości z listą osób do zapisu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autorów szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli.

Załączniki

TypTytułRozmiar
pdfRejestracja - program164 kB