„Ścieżki Kariery – Inspiracje”

ulotka spotkanie 2 (Copy)

Już w najbliższą środę (26.04.) odbędzie się spotkanie „Ścieżki Kariery – Inspiracje” organizowane przez Wydziałowe Biuro Karier. Podczas spotkania absolwenci Wydziału Biologii opowiedzą o swoich zawodowych wyborach, a słuchacze przekonają się, jak wiele możliwości niesie ze sobą ukończenie studiów na Wydziale Biologii.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Mikołaj Golachowski (polarnik, przewodnik i wykładowca biologii ssaków morskich), Małgorzata Głowacka (zajmuje się badaniami klinicznymi), Piotr Kossobudzki (dziennikarz naukowy, doradca muzeów i centrów nauki), Małgorzata Kownacka (dziennikarka radiowa, popularyzatorka wiedzy o zdrowiu), Katarzyna Koziak (szefowa grupy badawczej w Zakładzie Immunologii, Biochemii i Żywienia WUM), Marzenna Nowakowska (dziennikarka naukowa, rzeczniczka prasowa Fundacji WWF Polska), Michał Szymanik (kierownik Działu Badawczego w firmie ADAMED), Monika Pasikowska-Piwko (pracownik Działu R&D w Laboratorium Kosmetycznym Dr Irena Eris).

Przyjdź, zainspiruj się i znajdź własną ścieżkę kariery! Zapraszamy 26.04. na godzinę 17 00 do sali 9 B w budynku głównym Wydziału Biologii.

Podsumowanie spotkania z cyklu „Ścieżki Kariery” 

Więcej informacji o naszych prelegentach dostępne jest na FB Wydziałowego Biura Karier.

Zespół Wydziałowego Biura Karier

  • Plakat