Drogi Absolwencie, czy zastanawiałeś się nad kontynuowaniem swojej kariery naukowej? Jeśli tak, zachęcamy Cię do wzięcia udziału w rekrutacji na studia doktoranckie. Skorzystaj z naszej pomocy w znalezieniu odpowiedniego projektu naukowego.

Wydział Biologii UW przygotował dla Ciebie oferty studiów doktoranckich.


Pamiętaj, że do Twojej dyspozycji pozostaje wiele jednostek naukowych i badawczych w Polsce i zagranicą. Zapraszamy do zapoznania się ofertami studiów III stopnia zgromadzonymi na naszej stronie.


Skorzystaj z przygotowanej przez Zespół Biura Karier listy instytucji, w których możesz uzyskać tytuł doktora nauk w dziedzinach związanych z biologią.

BenBois_Paper_corner

Plik z listą instytucji znajdziesz tutaj.


Aktualności

Jeśli nie znalazłeś projektu dla siebie lub szukasz oferty studiów za granicą, zapoznaj się koniecznie z poniższymi AKTUALNOŚCIAMI

 

Nabór wniosków do Programu im. Iwanowskiej

NAWA

Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) ogłosiła nabór wniosków w drugiej edycji Programu im. Iwanowskiej. Program skierowany jest do doktorantów polskich jednostek naukowych i umożliwia realizowanie części pracy doktorskiej w najlepszych ośrodkach zagranicznych. Termin składania wniosków mija 18 grudnia 2019.

Więcej...