Zapraszamy na IV Akademickie Targi Pracy „Wykorzystaj Swoją Szansę”,
które odbędą się 12 kwietnia (wtorek) w godzinach 11.00-17.30
w budynku Wydziału Biologii UW.

Targi organizowane są we współpracy z zaprzyjaźnionym Wydziałem Chemii UW.

Plakat--targi-pracy

Przygotowaliśmy dla Was:

• spotkania z pracodawcami, którzy podzielą się doświadczeniem zawodowym i przedstawią różne oferty aktywizacji (oferty pracy, praktyk, staży, studiów doktoranckich) – stoiska w holu głównym WB oraz prelekcje (s. 103B);
    • szkolenia o tematyce związanej z rozwojem kariery zawodowej;
    • studencie/absolwencie już teraz zapisz się na konsultacje CV – w holu głównym będą do dyspozycji doradcy zawodowi Biura Karier UW;
    • wiele niespodzianek, przyjdź na nasze Targi i odbierz upominek! – zapraszamy na stanowisko Biura Karier Wydziału Biologii UW, które będzie znajdowało się zaraz przy wejściu na Wydział Biologii!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Targom towarzyszyć będzie cykl szkoleń i warsztatów (31 marca – 15 maja), prowadzonych przez specjalistów z firm oraz instytucji związanych z szeroko rozumianym obszarem nauk biologicznych i chemicznych, a także z doskonaleniem kompetencji miękkich i promocją przedsiębiorczości wśród studentów i absolwentów. Znajdź interesujące Cię szkolenie i zapisz się już dziś!

PROGRAM TARGÓW

11.00 – 16.00 Prezentacje stanowisk Wystawców (hol główny)

Adamed Sp. z o.o., Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości, Biuro Karier Wydziału Biologii UW, Biuro Karier UW, Fundacja L’Oréal Polska „Dla Kobiet i Nauki”, Fundacja Uniwersytet Dzieci, Instytut Biologii Doświadczalnej im. M. Nenckiego PAN, Mabion S.A., Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie, POLCRO, Selvita S.A., Stowarzyszenie WIOSNA – program Akademia Przyszłości oraz Szlachetna Paczka, Teraz Środowisko, Wydziałowa Rada Doktorantów.

12.00 – 17.30 Prelekcje zaproszonych gości (s. 103B)

12.00 – 12.15
Uroczyste otwarcie IV Akademickich Targów Pracy

12.15 – 12.25
Katarzyna Rajewska; Grupa Adamed

12.25 – 12.50
Sebastian Pawlak; Biotechnolog w Grupie Adamed

13.00 – 13.30
Anna Balukiewicz, Jan Borowski, Zuzanna Czarkowska; Program Stażowy i możliwości rozwoju kariery w PAREXEL

13.30 – 14.00
Julita Balcerek; Mabion S.A. – dołącz do najlepszych!

14.10 – 14.35
Kamil Kempisty (AIP); Pierwsze kroki do własnego biznesu

14.35 – 15.00
Program L’Oréal Polska „Dla Kobiet i Nauki” – spotkanie informacyjne

15.05 – 16.00 Kariera po studiach w praktyce (s. 103B)

15.05 – 15.35
Wojciech Mikołuszko – jest z wykształcenia paleontologiem, absolwentem Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych na Uniwersytecie Warszawskim. Od kilkunastu lat pracuje jako dziennikarz naukowy, pisząc artykuły dla  „Gazety Wyborczej”, „Focusa”, „Kaleidoscope”, „National Geographic Polska” i innych czasopism.  Opublikował pięć popularnonaukowych książek dla dzieci m. in. „Z tatą w przyrodę”, „Dzieci doktora Motyla”, „Wielkie pytania małych ludzi”. Jest także absolwentem rocznego stypendium dla dziennikarzy naukowych na Massachusetts Institute of Technology w Cambridge, USA.

15.35 – 16.00
Maciej Duda – dr inż., jest absolwentem Wydziału Chemicznego Politechniki Warszawskiej. Od kilkunastu lat pracuje w Mennicy Metale Szlachetne S.A.. Jest członkiem International Precious Metals Institute oraz Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT. Ma na swoim koncie kilkanaście wdrożonych technologii miedzy innymi w przemyśle zbrojeniowym, galwanicznym, oraz ochronie środowiska. Obecnie studiuje MBA na Uczelni Łazarskiego.

16.00 – 16.20 Prezentacja firmy AmerLab Sp. z o.o. (s. 103B)
Anna Bajer (Wydział Biologii UW)

16.30 – 17.30 Kto rekrutuje w sektorze ochrony środowiska (s. 103B)
Marta Wojtkiewicz (TERAZ ŚRODOWISKO)