Logo

Z uwagi na duże zainteresowanie kursem podstawowym, zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się jeszcze w tym roku. Planujemy również powtórzenie kursu zaawansowanego – prawdopodobnie w styczniu 2017 r. – ostateczna data zostanie ustalona z uczestnikami kursu podstawowego 17 grudnia 2016 r.

Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia Monitorowania Badań Klinicznych (kurs podstawowy).

Szkolenie odbędzie się:
17 grudnia
2016 r. (sobota)
godz. 09.00 – 17.00
Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 180 PLN za osobę (to cena specjalna dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 48 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikaty uczestnictwa w języku angielskim, telefoniczne i mailowe konsultacje z trenerami (w okresie 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia), w tym konsultacje CV, przerwę kawową.

Program szkolenia załączono poniżej.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Monitorowanie Badań Klinicznych – podstawowy 17.12, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym link do formularza płatności (faktura wystawiana jest automatycznie po dokonaniu opłaty). Każda osoba może zapisać tylko siebie – prosimy nie przesyłać wiadomości z listą osób do zapisu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autorów szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli.

Załączniki

TypTytułRozmiar
pdfProgramMBK_podstawowy150 kB