„Ty nigdy mnie nie rozumiesz i nie masz dla mnie czasu”, „Ja robię dla Ciebie wszystko, a Ty nigdy dla mnie nic nie robisz”, „Ile jeszcze razy mam Ci tłumaczyć jak to zrobić?!”, „Nie doceniasz mnie”, „Zawiodłem się na Tobie”, „A pamiętasz jak Ci pomogłem kiedy byłeś w potrzebie?”, „Nie interesują mnie Twoje argumenty po prostu to zrób!”

A gdyby tak zmienić jakość komunikacji międzyludzkiej……….

Zarówno w relacjach biznesowych jak i osobistych dochodzi do wielu konfliktów międzyludzkich wynikających z niedomówień, manipulacji czy silnej presji. Jak się czujesz kiedy ktoś tak silnie naciska, że trudno mu odmówić, mimo, że wcale nie masz ochoty spełnić jego oczekiwań? Jak bardzo denerwuje Cię kiedy ktoś niejasno wyraża swoje potrzeby, a następnie ma do nas pretensję, że jego intencję nie zostały odpowiednio odczytane?


• Co zrobić żeby tłumić konflikty w zalążku i budować zdrowe relacje?
• W jaki sposób komunikować się, by inni chętniej spełniali nasze prośby, bez konieczności stosowania nieprzyjemnej presji i nacisku?
• Jak uodpornić się na manipulację i asertywnie odmawiać?


Przyjdź na szkolenie i poznaj narzędzia, które pomogą Ci rozwiązać powyższe problemy. Odkryj w jaki sposób zmienić jakość swojej komunikacji by życie stało się łatwiejsze.

Prowadzący – Łukasz Bieliński

  • doświadczony trener rozwoju osobistego i biznesu, Coach;
  • autor artykułów specjalistycznych w Forbes.pl, Gazecie Ubezpieczeniowej, Magazynie Personel i Zarządzanie;
  • współtwórca organizacji Futuro – której celem jest ułatwienie dostępu do rozwoju umiejętności miękkich.

Szkolenie odbędzie się:
15 grudnia
2014 r. (poniedziałek)
godz. 18.00
Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1
sala 6B

Szkolenie jest bezpłatne, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się na konsultację należy wysłać e-mail o temacie: Asertywność i skuteczna komunikacja, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: biurokarier@biol.uw.edu.pl do dnia 14 grudnia, do godz. 23.59. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autora szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela.