UWAGA! ZAPISY NA WARSZTAT ZAKOŃCZONE. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Assessment Center to coraz częściej stosowana przez firmy i korporacje metoda rekrutacji. Z perspektywy pracodawcy skuteczna – a perspektywy kandydata mocno stresująca.

A gdyby tak przeżyć go w kontrolowanych warunkach?

Jak przygotować się do rekrutacji metodą AC, czego się spodziewać, jakich błędów unikać i co – tak naprawdę – może się o nas dowiedzieć rekruter?  Zajęcia zostaną oparte o praktyczne doświadczenie Assessmentu (symulacja z podziałem uczestników na role Assessorów i kandydatów).

Szkolenie poprowadzi Sabina Stodolak: psycholog, certyfikowany trener Assessment Center/Development Center i trener biznesu. Od 10 lat, jako HR Manager projektuje procedury i działania HR i EB dla firm z sektora MŚP.

Sabina Stodolak

W ramach warsztatów:

• omówimy to, czym jest AC, jak wygląda i jakiego typu zadania stosują firmy w trakcie rekrutacji,
  • przyjrzymy się temu, na czym polega ocena kandydatów (na co patrzą trenerzy AC i dlaczego tak trudno ich przechytrzyć),
  • spróbujemy wcielić się w rolę oceniającego i przeżyjemy stres bycia ocenianym,
  • zobaczymy „co nam wyszło” w trakcie AC.

1 kwietnia 2015 r. (piątek)
godz. 14:30-17.30
Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1
sala Marii Skłodowskiej-Curie (obok Dziekanatu Głównego)

Aby zapisać się na warsztat należy wysłać e-mail o temacie: Assessment Center, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, rok studiów/absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia@chem.uw.edu.pl do dnia 30 marca, do godz. 16.00. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

UWAGA: możliwe jest wcześniejsze rozpoczęcie warsztatu w przypadku odpowiedniej liczby zainteresowanych.

ZAPRASZAMY!