Logo

Zapraszamy na certyfikowane szkolenie Asystent Badań Klinicznych

Szkolenie odbędzie się:
18 maja
2019 r. (sobota)
godz. 09.30 – 16.30
Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1
sala 103B (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 199 PLN za osobę (to cena specjalna dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się na szkolenie, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, imienny certyfikat uczestnictwa w języku angielskim, możliwość korekty swojego CV, konsultacje z trenerami po odbyciu szkolenia, przerwę kawową.

Opis szkolenia:

Asystent Badań Klinicznych to kurs prowadzony przez specjalistów z dziedziny badań klinicznych z wieloletnim doświadczeniem w zakresie badań klinicznych produktów leczniczych i wyrobów medycznych. Podczas szkolenia omówione zostaną zagadnienia dotyczące organizacji badania klinicznego z aspektami zarządzania dokumentacją i danymi pobieranymi w badaniu klinicznym. Interaktywny wykład pozwoli również na przedstawienie roli Asystenta (CTA) oraz Koordynatora Badań Klinicznych (CRC).

Teoretyczna część szkolenia przybliża uczestnikom podstawowe terminy i procesy w badaniach klinicznych, a także dokumentację badawczą od fazy start-up do fazy close-out, natomiast warsztaty interaktywne umożliwiają uczestnikom praktyczne wykorzystanie zdobytej wiedzy.

Szkolenie zakończone jest testem samooceny oraz wydaniem imiennego certyfikatu uczestnictwa.

Co daje szkolenie ?

- Przygotowanie do pracy w obszarze badań klinicznych, między innymi jako Asystent Badań Klinicznych (CTA), Asystent Projektu (PA)
- Praktyczne przygotowanie do pracy z dokumentacją badań klinicznych od fazy start-up do fazy close-out
- Poznanie terminologii i metodologii badań klinicznych
- Zapoznanie ze strukturą pracy i obiegiem danych w badaniach klinicznych

 
Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Asystent Badań Klinicznych, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów, Uczelnia (w przypadku osób spoza UW – osoby spoza UW mogą zapisać się na szkolenie w ww. cenie, ale studenci/absolwenci UW mają pierwszeństwo zapisów) na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym link do formularza płatności (faktura wystawiana jest automatycznie po dokonaniu opłaty). Każda osoba może zapisać tylko siebie – prosimy nie przesyłać wiadomości z listą osób do zapisu.

UWAGA! Nie wysyłamy maili zwrotnych z linkiem do formularza płatności automatycznie – prosimy zatem o cierpliwość – czasami otrzymanie maila zwrotnego może nastąpić kilka godzin po wysłaniu wiadomości do nas.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autorów szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli.