REKRUTACJA NA WARSZTAT ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

Zapraszamy na warsztat Automotywacja jako klucz do sukcesu, który poprowadzi dr Kamil Imbir (Akademia Pedagogiki Specjalnej).

Współczesny rynek pracy coraz częściej oferuje możliwości podejmowania zatrudnienia w środowisku elastycznym o niskim stopniu sformalizowania. Takie rodzaje zatrudnienia wymagają od nas jednak dużej dyscypliny oraz umiejętności oddziaływania na swoją motywację. Wymaga to ogromnej samodyscypliny oraz umiejętności planowania, stawiania celów i skutecznego ich realizowania. Uczestnicy w trakcie zajęć będą mieli okazję rozwinąć swoje kompetencje w zakresie automotywacji. Poznają podstawowe techniki ułatwiające to zadanie.

Warsztat odbędzie się:
29 marca 2014 r. (sobota)
Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1
sala 141

Warsztat jest bezpłatny, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 18 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Automotywacja jako klucz do sukcesu, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: szkolenia@chem.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.