Celem warsztatu jest rozwój umiejętności autoprezentacji w sytuacjach formalnych, takich jak: wystąpienia publiczne, egzaminy ustne, czy rozmowy rekrutacyjne. Podczas warsztatu skoncentrujemy się na klarownym przekazywaniu informacji oraz zwrócimy szczególną uwagę na znaczenie komunikacji niewerbalnej w autoprezentacji.

Prowadząca – Weronika Piktel

Warsztat odbędzie się:
2015 r. (poniedziałek)
Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1
sala Klub pod Tarasem

Szkolenie jest bezpłatne, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się na konsultację należy wysłać e-mail o temacie: Autoprezentacja, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: szkolenia@chem.uw.edu.pl do dnia 22 marca, do godz. 23.59. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autora szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela.