Zapraszamy Studentów i Absolwentów na warsztat „Business Model Canvas. Poznaj innowacyjny sposób budowania modeli biznesowych”. Warsztat poprowadzi Kamil Kempisty – Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy UW.

Jeszcze kilka lat temu biznesplan był podstawowym dokumentem osoby prowadzącej własną firmę. Całkiem niedawno osoba, która zakładała własny startup, zaczynała pracę nad finalnym produktem, a później okazywało się, że na ten produkt nie istnieje rynkowy popyt.
W jaki sposób zostało to zmienione?
Dwóch niezwykłych ludzi, Alexander Osterwalder u Yves Pigneur, znalazło na to sposób. Stworzyli uniwersalny szablon, na którym możesz kreatywny sposób opisać dowolny biznes. Zawiera on wszystkie aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa. Co więcej, taki Model Biznesowy jest niezwykle prosty do zaprezentowania w szybki, ciekawy i zrozumiały dla wszystkich sposób.

W trakcie tego treningu:
- dowiesz się czym jest Business Model Canvas i do czego służy
- nauczysz się tworzyć własny model biznesowy
- poznasz język Canvas, który pozwoli Ci w łatwy i uniwersalny sposób opowiadać biznesie
- nauczysz się szybko i kreatywnie prezentować pomysły
- zainspirujesz się pomysłami wielkich Liderów i ludzi z Twojej społeczności

Warsztat odbędzie się:
20 listopada 2013 r. (środa)
sala 2A

Warsztat jest bezpłatny. Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Business Model Canvas, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: biurokarier@biol.uw.edu.pl do dnia 19 listopada, do godz. 23.59. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 2,5 godziny.