polkro

UWAGA! ZAPISY NA SZKOLENIE ZAKOŃCZONE. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Zapraszamy na III edycję szkolenia z GCP organizowanego przez POLCRO (Związek Pracodawców Firm Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie). Szkolenie poprowadzą trenerzy POLCRO: Szecherezada Rydz i Krzysztof Tychmanowicz.

polcro-718x1014

23 kwietnia 2016 r.
 (sobota)
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 100 PLN za osobę (to specjalna cena dla studentów i absolwentów UW, regularna cena szkolenia to 420 PLN/osoba). Aby zapisać się na szkolenie, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 50 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe. Szkolenie zakończone jest testem. Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikaty wystawione przez POLCRO.

ZAPISY NA SZKOLENIE ZAKOŃCZONE. Maile rejestracyjne, które zostały przesłane nie będą brane pod uwagę.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Good Clinical Practice, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów/Absolwent na adres:  szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji oraz dane do przelewu. Jeżeli chcą Państwo dostać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury w mailu rejestracyjnym.