polcro

REJESTRACJA NA TO SZKOLENIE JEST ZAMKNIĘTA.

Zapraszamy na II edycję szkolenia z GCP organizowanego przez POLCRO (Związek Pracodawców Firm Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie).

Opis szkolenia:

polcro

Szkolenie odbędzie się:
21 marca 2015 r. (sobota)
godz. 10.00 – 18.00
Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 100 PLN za osobę (to specjalna cena dla studentów i absolwentów UW, regularna cena szkolenia to 420 PLN/osoba). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 50 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe. Szkolenie zakończone jest testem. Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikaty wystawione przez POLCRO.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Good Clinical Practice, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres:  szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji oraz dane do przelewu. Jeżeli chcą Państwo dostać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury w mailu rejestracyjnym.

ZAPISY SĄ PROWADZONE OD DNIA 12 MARCA (CZWARTEK), OD GODZINY 18.00. Maile rejestracyjne, które zostały przesłane wcześniej, nie będą brane pod uwagę.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autorów szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli.