polcro

REJESTRACJA NA TO SZKOLENIE JEST ZAMKNIĘTA.

Zapraszamy na II edycję szkolenia z GCP organizowanego przez POLCRO (Związek Pracodawców Firm Prowadzących Badania Kliniczne na Zlecenie).

Opis szkolenia:

polcro

21 marca 2015 r. (sobota)
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 100 PLN za osobę (to specjalna cena dla studentów i absolwentów UW, regularna cena szkolenia to 420 PLN/osoba). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 50 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe. Szkolenie zakończone jest testem. Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikaty wystawione przez POLCRO.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Good Clinical Practice, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres:  szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji oraz dane do przelewu. Jeżeli chcą Państwo dostać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury w mailu rejestracyjnym.

ZAPISY SĄ PROWADZONE OD DNIA 12 MARCA (CZWARTEK), OD GODZINY 18.00. Maile rejestracyjne, które zostały przesłane wcześniej, nie będą brane pod uwagę.