element

REKRUTACJA NA WARSZTAT o godz. 12.00 i 15.00  ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

Zapraszamy na warsztat Jak nauczyć się kreatywności i odnaleźć swoje talenty? przygotowany przez Wydawnictwo Element, który poprowadzi Aleksander Baj

Jest pewien paradoks: większość dzieci ma wspaniałą i twórczą wyobraźnię. Większość dorosłych uważa, że nie ma. Większość z nas kończy szkołę średnią i nie wie, jakie studia wybrać. Co gorsza, kończąc studia nadal nie wiemy, jaka praca dałaby nam radość i spełnienie. Często czujemy, że nie jesteśmy zbytnio kreatywni ani szczególnie uzdolnieni w żadnej dziedzinie. Problem nie leży w tym, że nie zostaliśmy obdarzeni przez naturę, ale w tym, że swoich uzdolnień nie odkryliśmy. Podczas warsztatów pokażemy Wam, jak nauczyć się kreatywności i jak odnaleźć swoje naturalne talenty i uzdolnienia, by dać z siebie w życiu to, co mamy najlepszego i czerpać z tego radość i szczęście.

Warsztat odbędzie się:
21 marca 2014 r. (piątek)
godz. 12.00 i 15.00
Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1
sala Klub pod Tarasem

Warsztat jest bezpłatny, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Jak nauczyć się kreatywności i odnaleźć swoje talenty, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów oraz preferowaną godzinę, tj. 12.00 lub 15.00 na adres: szkolenia@chem.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.