UWAGA! Zmiana sali.

Zapraszamy na pierwszą edycję szkolenia Jak rozpocząć pracę w badaniach klinicznych?, które ma na celu przygotowanie kandydata do rozmowy rekrutacyjnej w firmach sektora badań klinicznych (firmy farmaceutyczne i CRO).

Prowadząca: Renata Wasylów, dr n. med. Monika Sobczak (Staffing Consultant, Clinical Research Associate I)

Spotkanie będzie podzielone na dwie części: wykładową oraz warsztatową – agendy obu części załączono poniżej.

16 stycznia
2016 r. (sobota)
sala 401A (IV piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 200 PLN za osobę (to cena specjalna dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 48 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikaty uczestnictwa w języku angielskim, telefoniczne i mailowe konsultacje z trenerami (w okresie 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia), w tym konsultacje CV.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Praca w badaniach klinicznych, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji oraz dane do przelewu. Jeżeli chcą Państwo dostać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury w mailu rejestracyjnym.

TypTytułRozmiar
pdfWyku0142ad257 kB