bk-uw

UWAGA! ZAPISY NA KONSULTACJE ZAKOŃCZONE. BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Studencie/Absolwencie – sprawdź swoje CV!

Zapraszamy na konsultację dokumentów aplikacyjnych.
Prowadząca – Monika Niepiekło (doradca zawodowy Biura Karier Uniwersytetu Warszawskiego)

Na konsultację dokumentów aplikacyjnych przynieś wydrukowane CV lub/i list motywacyjny.

Konsultacje odbędą się:
2016 r. (wtorek), podczas IV ATP
w godzinach 11.00 – 16.00 (w wybranych godzinach)
stoisko Biura Karier UW, hol Wydziału Biologii

Konsultacje są bezpłatne, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (8 osób – na konsultację z jedną osobą przeznaczono 30 minut), decyduje kolejność zgłoszeń.

Konsultacje skierowane są do studentów i absolwentów Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się na konsultację należy wysłać e-mail o temacie: Konsultacje CV, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Rok i kierunek studiów, wybraną godzinę konsultacji (wolne godziny: 11.00, 11.30, 12.00, 12.30, 14.00, 14.30, 15.00, 15.30) oraz numer telefonu (tylko do naszej wiadomości) na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl do dnia 10 kwietnia, do godz. 16.00. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

ZAPRASZAMY!