REKRUTACJA NA WARSZTAT ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

Zapraszamy na warsztat Kwestia Czasu. Koordynacja działań w organizacji przygotowany przez Pracownię Gier. Prowadzące: Anna Mianowska, Joanna Średnicka.

Przedstawiamy Państwu symulację o tym, jak zwiększyć efektywność działań poprzez ich koordynację. Kwestia Czasu to firma w pigułce, symulator zachodzących w niej mechanizmów, współzależności i stawianych wyzwań. Pokazuje ją w stanie podgorączkowym, czyli w sytuacji, kiedy trzeba reagować szybko i sprawnie, bo każda chwila może okazać się decydująca. Kluczowe jest w tym kontekście ustalenie hierarchii ważności stawianych zadań, przeprowadzenie analizy i właściwe uporządkowanie zadań do realizacji.

Korzyści:

• Rozwój kompetencji związanych z zarządzaniem czasem, projektem
  • Kształtowanie współpracy w ramach i pomiędzy zespołami
  • Usprawnienie procesów planowania i koordynacji zadań

Warsztat odbędzie się:
24 marca 2014 r. (poniedziałek)
Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1
sala Klub pod Tarasem

Warsztat jest bezpłatny, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 15 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Kwestia Czasu. Koordynacja działań w organizacji, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: szkolenia@chem.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.