BRAK WOLNYCH MIEJSC!

Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia Monitorowania Badań Klinicznych (kurs podstawowy).

3 grudnia
2016 r. (sobota)
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 180 PLN za osobę (to cena specjalna dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 48 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikaty uczestnictwa w języku angielskim, telefoniczne i mailowe konsultacje z trenerami (w okresie 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia), w tym konsultacje CV, przerwę kawową.

Program szkolenia załączono poniżej.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Monitorowanie Badań Klinicznych – podstawowy, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym link do formularza płatności (faktura wystawiana jest automatycznie po dokonaniu opłaty).

TypTytułRozmiar
pdfProgramMBK_podstawowy150 kB