Rekrutacja zakończona. Brak wolnych miejsc.
Z uwagi na duże zainteresowanie kursem limit miejsc został rozszerzony do 45 osób.

Zapraszamy na szkolenie dotyczące Monitorowania Badań Klinicznych (kurs podstawowy), które poprowadzi dr n. farm Aneta Mierzejewska (Soft Communication).

Program szkolenia załączono poniżej.

30 maja 2015 r. (sobota)
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 150 PLN za osobę (to specjalna cena dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 30 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe. Szkolenie zakończone jest testem. Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikaty wystawione przez Soft Communication.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Monitorowanie Badań Klinicznych – podstawowy, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji oraz dane do przelewu. Jeżeli chcą Państwo dostać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury w mailu rejestracyjnym.

TypTytułRozmiar
pdfKurs podstawowy321 kB