Logo

Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia Monitorowania Badań Klinicznych (kurs podstawowy), które poprowadzi dr n. farm. Aneta Mierzejewska (Soft Communication) – doświadczony pracownik firm farmaceutycznych i firm CRO.

Program szkolenia załączono poniżej.

5 grudnia
2015 r. (sobota)
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 165 PLN za osobę (to cena specjalna dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 48 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikaty uczestnictwa w języku angielskim, telefoniczne i mailowe konsultacje z trenerami (w okresie 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia), w tym konsultacje CV. Szkolenie zakończone jest testem.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Monitorowanie Badań Klinicznych – podstawowy, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji oraz dane do przelewu. Jeżeli chcą Państwo dostać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury w mailu rejestracyjnym.

TypTytułRozmiar
pdfProgram szkolenia MBK_1387 kB