Rekrutacja zakończona. Brak wolnych miejsc.
Z uwagi na duże zainteresowanie kursem limit miejsc został rozszerzony do 45 osób.

Zapraszamy na szkolenie dotyczące Monitorowania Badań Klinicznych (kurs zaawansowany) – II edycja, które poprowadzi dr n. farm Aneta Mierzejewska (Soft Communication).

Program szkolenia załączono poniżej.

3 czerwca 2015 r. (sobota)
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 150 PLN za osobę (to specjalna cena dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 30 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe. Szkolenie zakończone jest testem. Uczestnicy szkolenia uzyskają certyfikaty wystawione przez Soft Communication.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Monitorowanie Badań Klinicznych – zaawansowany, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji oraz dane do przelewu. Jeżeli chcą Państwo dostać fakturę, prosimy o podanie danych do faktury w mailu rejestracyjnym.

TypTytułRozmiar
pdfKurs zaawansowany299 kB