Logo

Zapraszamy na kolejną edycję szkolenia Monitorowania Badań Klinicznych (kurs zaawansowany).

14 stycznia
2017 r. (sobota)
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Szkolenie jest płatne, koszt to 180 PLN za osobę (to cena specjalna dla studentów i absolwentów UW). Aby zapisać się, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 48 osób), decyduje kolejność zgłoszeń.

Cena szkolenia obejmuje: materiały szkoleniowe, certyfikaty uczestnictwa w języku angielskim, telefoniczne i mailowe konsultacje z trenerami (w okresie 1 miesiąca po zakończeniu szkolenia), w tym konsultacje CV, przerwę kawową.

Program szkolenia załączono poniżej.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Monitorowanie Badań Klinicznych – zaawansowany 14.01, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym link do formularza płatności (faktura wystawiana jest automatycznie po dokonaniu opłaty). Każda osoba może zapisać tylko siebie – prosimy nie przesyłać wiadomości z listą osób do zapisu.

TypTytułRozmiar
pdfProgramMBK_zaawansowany122 kB