REKRUTACJA NA WARSZTAT ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

Zapraszamy na warsztat Odważnie w rynek pracy, który poprowadzi Pani Monika Jackowska – Trener Biznesu i Coach, Doświadczona Specjalistka ds. Rekrutacji.

Jeżeli studiujesz i zastanawiasz się jak stworzyć profesjonalne CV, które otworzy Ci drzwi do rozmów kwalifikacyjnych oraz chcesz usłyszeć wiele cennych wskazówek, jak wyjść zwycięsko z gąszczu pytań rekrutera, to szkolenie jest właśnie dla Ciebie! Przyjrzymy się bliżej Twojemu potencjałowi jako kandydata na stażystę, praktykanta lub pracownika (stażystkę/praktykantkę/pracownicę) oraz oswoimy obecne trendy w rekrutacji. Wszystko po to, abyś mógł/mogła odważnie wejść w rynek pracy.

Warsztat odbędzie się:
27 marca 2014 r. (czwartek)
godz. 16.00 – 19.00
Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1
sala Klub pod Tarasem

Warsztat jest bezpłatny, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Odważnie w rynek pracy, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: szkolenia@chem.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autorów szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli.