Zapraszamy Studentów i Absolwentów na warsztat Pierwsze kroki do własnego biznesu. Warsztat poprowadzi Kamil Kempisty – Dyrektor Akademickiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy UW.

Czy myślisz o założeniu własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie znasz się na regulacjach prawnych, nie wiesz skąd wziąć pieniądze na start? To szkolenie jest skierowane do Ciebie.

Warsztat odbędzie się:
2015 r. (czwartek)
sala 2A

Warsztat jest bezpłatny. Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Pierwsze kroki do własnego biznesu, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl do dnia 25 marca, do godz. 23.59. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

Przewidywany czas trwania spotkania to ok. 1 godzina.

REJESTRACJA NA TO SZKOLENIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.