Zapraszamy na warsztat Renoma twojej osoby – twoje imię twoją marką, który poprowadzi Pan Paweł Bocian (coach).

Warsztat dotyczy poznania nowych metod poszukiwania pracy, jak i skutecznego utrzymania się w firmie. Opracowanie drogi do awansu i skuteczne jej realizowanie.

Warsztat odbędzie się:
24 marca 2014 r. (poniedziałek)
sala 9B (aula)

Warsztat jest bezpłatny, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Renoma twojej osoby – twoje imię twoją marką, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów  na adres: biurokarier@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

Rejestracja trwa do dnia 20 marca, do godziny 23.59.

Współorganizatorzy warsztatu: Biuro Karier Wydziału Biologii UW, Biuro Karier UW.