logo_TS_baseline_1663x655

Zapraszamy na pierwszą edycję warsztatów Rynek pracy w ochronie środowiska,  skierowanych do biologów, biotechnologów, chemików, geologów, geografów oraz studentów Międzywydziałowych Studiów Ochrony Środowiska i Zarządzania Środowiskiem.

Warsztat poprowadzi Marta Wojtkiewicz - Kierownik ds. rozwoju Cogiterra sp. z o.o. wydawca „Teraz Środowisko„.

Program Warsztatów

Warsztat odbędzie się:
2016 r. (sobota)
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A)

Aby zapisać się na szkolenie, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 40 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Uniwersytetu Warszawskiego.

Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz certyfikat uczestnictwa wystawiony przez Teraz Środowisko.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Rynek pracy w ochronie środowiska, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok studiów/Absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia-bk@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

ZAPRASZAMY!

TypTytułRozmiar