Szkolenie Umiejętności Interpersonalnych
23-24 marca 2013 r.
Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1, sala 6B

W dniach 23-24 marca 2013 r. na Wydziale Biologii UW odbyło się Szkolenie Umiejętności Interpersonalnych, przeprowadzone przez Naszych Studentów: Rafała Jóźwiaka i Patryka Sandacha, którzy mają wiedzę i doświadczenie w tej tematyce. Uczestnicy poznali zasady autoprezentacji, sposoby komunikowania się w grupie oraz radzenia sobie ze stresem, które mogą pomóc w osiągnięciu sukcesu na rynku pracy. Wszystkie podjęte na spotkaniu zagadnienia znajdziesz tutaj. Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z tego spotkania (zdjęcia wykonał Rafał Sandach).

ZAPRASZAMY NA KOLEJNE SZKOLENIA!

• Plakat-na-monitor