parexel_logo

NABÓR DO I EDYCJI ZAKOŃCZONY!
Zapraszamy Studentów/Absolwentów WB na zajęcia warsztatowe
„Absolwent UW w branży badań klinicznych”. Warsztat poprowadzi Pani mgr Karolina Kłos, Specjalista ds. Projektu klinicznego w firmie PAREXEL Polska Sp. z o.o.

Cele warsztatu:

1. teoretyczne przygotowanie studentów/absolwentów UW do pracy w branży badań klinicznych;
  2. zapoznanie z terminologią, podstawami prawnymi i regulacjami międzynarodowymi;
  3. przedstawienie podziału ról i ścieżek kariery w branży;
  4. wskazanie potencjalnych pracodawców, źródeł ofert pracy w badaniach klinicznych;
  5. nauka krytycznej oceny oferty, przygotowania CV pod branżową ofertę oraz przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej, w tym spotkanie z pracownikiem działu HR firmy PAREXEL Polska Sp. z o.o.

Oczekiwane efekty:

1. nabycie ogólnej wiedzy na temat branży badań klinicznych, ich regulacji, podziału na fazy oraz wymaganej dokumentacji;
  2. nauczenie wykorzystywania internetu jako źródła wiarygodnych informacji nt. branży;
  3. rozumienie podziału obowiązków pomiędzy poszczególnymi stronami w badaniu klinicznym;
  4. posiadanie wiedzy na temat potencjalnych pracodawców, sposobów szukania ofert pracy, rozumienia wymagań stanowiskowych;
  5. rozwinięcie umiejętności konstruowania CV i LM „pod ofertę” oraz przygotowania się do rozmowy w języku polskim oraz angielskim.

Absolwent UW w branży badań klinicznych
23 maja (czwartek)
sala 401A

Warsztaty są bezpłatne, należy dokonać rejestracji. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 30 osób), decyduje kolejność zgłoszeń – pierwszeństwo dotyczy studentów Wydziału Biologii UW. Czas trwania spotkania to ok. 2,5 godziny.

Aby zapisać się na szkolenie należy wysłać e-mail o temacie: Absolwent UW w branży badań klinicznych, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów. Zapisy na warsztat należy przesłać na nasz e-mail: biurokarier@biol.uw.edu.pl do dnia 22 maja do godz. 12.00. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji i szczegóły dotyczące spotkania.

Każdy uczestnik otrzyma drobny upominek.

FOTORELACJA Z WARSZATÓW:

TypTytułRozmiar