Warsztat przybliży proces rekrutacyjny z perspektywy pracodawcy, zasady skutecznej komunikacji. Podpowie jak formułować odpowiedzi na pytania podczas rozmowy kwalifikacyjnej, jak rzeczowo argumentować, żeby zostać wybranym na wymarzone stanowisko.

Warsztat odbędzie się:
31 marca 2016 r. (czwartek)
w godzinach 13.30 – 15.30
Wydział Chemii UW, ul. Pasteura 1
sala Marii Skłodowskiej-Curie

Prowadzącym warsztat jest Pani Monika Niepiekłodoradca zawodowy, trener, specjalista rynku pracy. Socjolog ze specjalizacją komunikacja społeczna, po licznych kursach z metodyki doradczej i studiach podyplomowych z doradztwa i planowania kariery. 12-letnie doświadczenie doradcze w Biurze Karier UW, organizacjach pozarządowych, instytucjach rynku pracy również przy projektach aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnością. Specjalizuje się w konsultacjach służących określeniu celu zawodowego, tworzeniu skutecznych dokumentów aplikacyjnych, poradach z przygotowywania się do spotkań z pracodawcami oraz prowadzeniu warsztatów rozwijających umiejętności potrzebne do pozytywnego przejścia procesu rekrutacyjnego i znalezienia optymalnej pracy.

Aby zapisać się na Warsztat należy wysłać e-mail o temacie: Przygotowanie do spotkania z pracodawcą, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, rok studiów/absolwent i kierunek studiów na adres: szkolenia@chem.uw.edu.pl do dnia 30 marca, do godz. 16.00. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

ZAPRASZAMY!