Zapraszamy na dwa warsztaty przygotowane przez firmę Lee Hecht Harrison DBM, która towarzyszy organizacjom w procesie restrukturyzacji, wspiera zarządzanie karierami i rozwój przywództwa.

REKRUTACJA NA WARSZTAT I i II ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

WARSZTAT I „Daj się zauważyć na rynku pracy – Czyli jak napisać dobre CV?”
18 marca 2014 r. (wtorek), w godzinach 14.00 – 16.00;
sala Rady Wydziału (I piętro, budynek A), Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1

WARSZTAT II „Wygrywaj rozmowy kwalifikacyjne – Jak skutecznie przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej?”
18 marca 2014 r. (wtorek), w godzinach 16.00 – 18.00

Prowadzące: Katarzyna Młynarczyk, Karolina Szymanek i Natalia Zagrodzka

Po warsztatach będzie możliwość konsultacji CV z doradcami zawodowymi z firmy Lee Hecht Harrison DBM!

Warsztaty są bezpłatne, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 30 osób na każdy warsztat), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się na wybrany warsztat należy wysłać e-mail o temacie: Warsztaty LHH, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów oraz tytuł szkolenia (istnieje możliwość uczestnictwa w dwóch warsztatach) na adres: biurokarier@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.