APP UW logo

REKRUTACJA NA SZKOLENIE ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA!

Zapraszamy na szkolenie Czytaj co podpisujesz, czyli o umowach o pracę zdań kilka przygotowane przez Akademicką Poradnię Prawną.
Szkolenie poprowadzą: Iwona Miedzińska i Łukasz Hnatkowski.

Opis szkolenia:

1. Dla kogo zlecenie, a dla kogo umowa o pracę. Podstawowe podobieństwa i różnice umów cywilnoprawnych i kodeksu pracy.
2. Jak powinna wyglądać dobra umowa o dzieło? Konstrukcja umowy cywilnoprawnej i jej rodzaje najczęściej spotykane w obrocie gospodarczym (umowa zlecenia, umowa o dzieło, umowa agencyjna).
3. Granice swobody umów oraz czego nie zostawiać regułom kodeksowym.
4. Czytaj co podpisujesz, czyli jak uniknąć nieporozumień i pułapek w umowie.
5. Samozatrudnienie – przykra konieczność czy szansa na dobry start w karierze (procedury rejestracyjne, obowiązki, podatki).
6. Ćwiczenia w grupie.

Warsztat odbędzie się:
27 marca 2014 r. (czwartek)
godz. 17.30
Wydział Biologii UW, ul. Miecznikowa 1
sala 232D

Warsztat jest bezpłatny, należy dokonać rejestracji drogą elektroniczną. Mamy ograniczoną liczbę miejsc (maksymalnie 15 osób), decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają studenci i absolwenci Wydziału Biologii i Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego.

Aby zapisać się należy wysłać e-mail o temacie: Wprowadzenie do prawa pracy, w treści wpisując: Imię i Nazwisko, Wydział, Rok i kierunek studiów na adres: biurokarier@biol.uw.edu.pl. Każdy uczestnik otrzyma w mailu zwrotnym potwierdzenie rejestracji.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Wszystkie udostępnione materiały są własnością autorów szkolenia i nie mogą być w żaden sposób wykorzystywane bez uprzedniej pisemnej zgody właścicieli.