Zapraszamy na IV Akademickie Targi Pracy „Wykorzystaj Swoją Szansę”,
które odbędą się 24 marca (czwartek) w godzinach 11.00-16.00
w budynku Wydziału Biologii UW.

Targi są organizowane we współpracy z zaprzyjaźnionym Wydziałem Chemii UW.

Przygotowaliśmy dla Was:

• spotkania z pracodawcami, którzy podzielą się doświadczeniem zawodowym i przedstawią różne oferty aktywizacji (oferty pracy, praktyk, staży, studiów doktoranckich) – stoiska w holu głównym WB oraz prelekcje (s. 103B);
    • szkolenia o tematyce związanej z rozwojem kariery zawodowej;
    • studencie/absolwencie przynieś swoje CV – w holu głównym będą do dyspozycji doradcy zawodowi Biura Karier UW;
    • wiele niespodzianek, przyjdź na nasze Targi i odbierz upominek! – zapraszamy na stanowisko Biura Karier Wydziału Biologii UW, które będzie znajdowało się zaraz przy wejściu na Wydział Biologii!

Dołącz do wydarzenia na Facebooku!

Targom towarzyszyć będzie cykl szkoleń i warsztatów (marzec/kwiecień), prowadzonych przez specjalistów z firm oraz instytucji związanych z szeroko rozumianym obszarem nauk biologicznych i chemicznych, a także z doskonaleniem kompetencji miękkich i promocją przedsiębiorczości wśród studentów i absolwentów. Znajdź interesujące Cię szkolenie i zapisz się już dziś!